29 Gru

Spalvų pigmentų įmaišymas

 SPALVŲ PIGMENTŲ ĮMAIŠYMAS Į APDAILINĮ MOLIO TINKĄ

Apdailiniam molio tinkui spalvas suteikia mineraliniai pigmentai bei įvairių spalvų moliai. Spalvų pigmentai parduodami atskirai – indeliuose. Indelio turinį reikia maišyti su Mr. Clay baltu apdailiniu molio tinku (25kg. pakuotė), norint gauti pasirinkto numerio spalvą iš Mr. Clay spalvų paletės.

Į visą vandens kiekį, reikalingą 25 kg. molio tinko mišiniui (žr. ant molio tinko pakuotės), suberti indelio turinį, gerai išmaišyti ir leisti šiek tiek pastovėti, dar permaišyti ir tada į vandenį su ištirpusiu mineraliniu pigmentu pilti 25 kg. sauso molio tinko mišinio. Toliau vadovautis instrukcijomis, nurodytomis ant molio tinko pakuotės. Mr. Clay apdailinio molio tinko naudojimosi instrukcija_parsisiųsti

Verta žinoti: 

  • mineraliniai pigmentai linkę sulipti į mažus guzelius, todėl maišant gali prastai išsimaišyti ir tinkuojant vietomis palikti ryškesnius dryžius. Jeigu yra galimybė, geriausiai būtų pigmentą pilti į vandenį per smulkų sietelį, šiek tiek mechaniškai patrinant, o jeigu galimybės persijoti nėra, reikia su glaistykle tinkavimo metu išlindusį pigmento grūdelį ant sienos išsklaidyti kol šlapias ir jokių dryžių neliks.

  • dekoravimo metu, ypatingai su molio marmuro glaistu Finish No. 9, vietomis neišsimaišęs pigmentas gali sukurti labai didelę pridėtinę vertę ir sukurti įdomų efektą, kurio kartais, net specialiai bandant, gali nepavykti išgauti.
  • šlapias spalvotas molio tinkas yra žymiai tamsesnis nei išdžiūvęs, todėl neišsigąskite išvydę ką tik nutinkuotą sieną.

Mr. Clay 54 spalvų paletė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *